פתרון שורשי

לכבוד דר פורר, תודה רבה על השליחות החשובה – למצוא לכ"כ הרבה בעיות פתרון שורשי אחד– ולהבאת מזור לי ולביתי.

   ביתי בת ה-4. סבלה מאד  מאז לידתה מקשיי נשימה – התקפי אסטמה ,אלרגיות ,ונזלת-כרונית , וסטורציה  [רוויית חמצן בדם] נמוכה מאוד. היא לא ישנה בלילות– בכל לילה היתה מתעוררת מגודש ליחה וקוצר נשימה, ועברה אינהלציות חוזרות ונשנות. היו לה יבלות בכל מיני מקומות בגוף, יובש בעור ובשיער, בררנית מאוד באוכל, רעבה וחלשה. מתפנה בקושי גדול ,בכיינית, עייפה ועצבנית ,מתלוננת ,לא משחקת ולא מספרת חוויות מהגן. 

מאז  הטיפול ,לפני מספר חודשים ,קיבלנו ילדה חדשה ! –  שמחה ורגועה, נושמת טוב , ישנה בלילות, יציאות טובות יותר, הנזלת התייבשה, נעלמו היבלות מכל הגוף, אוכלת יפה, ומתפתחת יפה-  הצלת נפשות ממש !

אני בת 29 . סבלתי שנים רבות מעצירות וגזים- בעיה שנשמעת קטנה ואולי אפילו רגילה, אך לסובלים ממנה גורמת למתח ולחץ תמידי. כל הזמן חושבים על האוכל הנכון והבריא  ועל התקווה להגיע לשירותים ולהיות יכול להתפנות, ומלבד זאת, השינה קלה מאוד, והלילה קטוע ומייגע, והימים עייפים. ההרגשה הכללית לא טובה, מבוכה, דחיה-עצמית ,תסכול, וייסורי מצפון על מה שאכלתי או  שלא אכלתי שאולי גורם….

ניסיתי את כל השיטות ודבר לא עזר, עד שהבנתי  שיש בעיה שורשית יותר.   בס"ד הגעתי בעקבות ילדתי לדר פורר, וגם אני עברתי טיפול .    – כבר שבוע אחרי ואני מרגישה הקלה עצומה !, תחושה של חיים אחרים חדשים ,הרגשה של חרות, של קלילות, של שמחה נפשית "אילו פינו מלא שירה"… לראשונה בחיי אני מתפנה יום יום !, האוכל בפה נלעס כמו שצריך- כמו שמעולם לא ! אוכל פשוט וטעים ללא יותר מידי מחשבות ושיקולים, השינה והרגשה כללית טובה ורגועה…בכל יום אני מתקשה להאמין עד מה שפר עלי גורלי

בננו, השלישי במשפחתי שעבר ניתוח של לשון קשורה וראינו ישועות. ועכשיו לבני בן שנתיים ושמונה חוד', שהיה מאוד עצבני, דיבר לא ברור. היו לו הרבה אלרגיות– הוא היה טועם מפרות הדר או חלב וצורח שעות. אחרי שהתרנו את הלשון, בהמלצת דר' פורר, הילד נרגע באופן כללי. דיבורו השתפר מיד. והעיקר נעלמו כל האלרגיות בחסדי שמים. היום הוא אוכל הכל כולל פרות הדר וחלב ולא קורה לו כלום- ממש לא יאומן. העיכול שלו כנראה השתפר כל כך שהוא יכול ללעוס ולעכל את האוכל ללא אלרגיות.

אין לנו מילים, מומלץ מאוד לכל מי שסובל מבעיות עיכול, עצירות, אלרגיות, בעיות סוכר, בעיות עור, נזלות וקשיי נשימה. ובאמת גם מרגיע את מערכת העצבים, משחרר משהו בנפש.

למשפחה שלנו ע"י ניתוק הלשון נפתרו כל הבעיות המוזכרות!

"אלו פינו מלא שירה"…  תודה רבה לשליח הטוב- דר' פורר

שוב תודה על השליחות- ותזכו להמשיך לעזור לעוד אנשים   035331667